5 חופשות שמחייבות הרחבת ביטוח נסיעות לחו"ל

המילה "חופשה" מסמלת דברים מגוונים עבור אנשים שונים. יחד עם זאת, לא משנה לאן אתם לא נוסעים – תמיד חובה שיהיה לכם ביטוח נסיעות בתוקף, שנעשה על ידי חברת ביטוח אמינה. כאמור, זה לא משנה אם אתם עושים בטן גב או נוסעים לטפס על ההימלאיה – אתם תמיד תצטרכו ביטוח נסיעות, אך יחד עם זאת יש סוגים של טיולים המחייבים הרחבה לביטוח. הישארו לקרוא אילו סוגי טיולים נדרשים בהרחבה.

 

טיולי ספורט אתגרי

כל טיול שמגדיל את הסיכוי שלכם לפגיעה או פציעה במהלכו מחויב בהרחבת ביטוח הנסיעות שלכם. כך, טיול סנפלינג, טיול סקי, טיול גלישה, טיול קיאקים ועוד – מחייבים את הרחבת הפוליסה שלכם. בדרך כלל, החברה תגדיר מראש מה היא מחשיבה כ"ספורט אתגרי".

 

טיולי חורף

חובבי סקי וגלישת סנובורד? או שאתם בכלל בקטע של אופנועי שלג והחלקה על הקרח? או שאולי החלטתם להתנסות בכל אלו, ולטעום קצת ממה שיש לאתרי הסקי המפנקים של אירופה להציע לכם? על אף הפינוק והנוחות שמציעים אתרי סקי ונופש יוקרתיים וחורפיים אלו, אתם עדיין צריכים ביטוח מיוחד, בדומה לטיול ספורט אתגרי. מלבד הפציעה האפשרית (חס וחלילה!), אנו ממליצים לבטח את הציוד היקר שלכם. כמו כן, ביטוח סקי לרוב יכלול גם כיסוי צד ג' – שמבטח אדם אחר שנפגע ממכם.

סנובורד

טיולים למקומות אקזוטיים

גם נסיעה ליעדים אקזוטיים – כגון אפריקה או דרום אמריקה – ידרשו ממכם כיסוי נסיעות מיוחד. יעדים אלו – בעיקר שמדובר בטיול תרמילאים של צעירים אחרי צבא – כוללים בתוכם, לעיתים, סכנות לא צפויות ופציעות. זו הסיבה, שאתם פשוט חייבים להרחיב את הביטוח שלכם ולבדור מאה פעמים שהוא כולל גם אלמנטים של איתור, חילוץ, ספורט אתגרי וכו'.

בנוסף, יש חברות ביטוח רבות המציעות ביטוח מיוחד לתרמילאים –  אשר חשופים יותר למחלות, שוד, נפילות, פציעות ועוד. שרק תישארו בריאים!

 

ביטוח נסיעות לספורט תחרותי

יש מי (לא אנחנו) שבשבילם חופשה מפנקת משמעה להשתתף במרתון, במירוץ אופניים או בתחרות ריצה וכושר. לחברים חרוצים אלו ניתנת האופציה להרחיב את ביטוח הנסיעות שלהם, על מנת שיכלול גם ספורט תחרותי. זכרו – תחרויות ספורט בעולם מציעות מגוון של סיכונים חדשים שאתם ממש לא רוצים לקחת – ולכן, עדיף כי תצטיידו מראש בסוג ביטוח כזה!

לסיכום – לא משנה אם אתם בקטע של בטן גב, שופינג, ציד נמרים או אילוף חשופיות באפריקה. מה שמשנה הוא שתעשו את ביטוח הבריאות המתאים ביותר לצרכים שלכם – עם חברת ביטוח אמינה ו-ותיקה בתחום. הרשו לנו להכיר לכם את ביטוח לחו"ל עם חברת מישורים! האתר שלכם יאפשר לכם רכישה קלה ומהירה במיוחד של ביטוח נסיעות – לא משנה לאן אתם נוסעים. כמו כן, מדובר באחת החברות האובייקטיביות ביותר לפי מחקר של משרד הכלכלה. לכל שאלה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם שירות הלקוחות המצוין שלהם.

תמונה של ביטוח נסיעות

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
כסף
טיפים פיננסים
איך לשלוט על ההוצאות בעסק ללא כל בעיה

 העסק שלכם הוא הנכס שלכם. עסק רווחי הוא היעד האידיאלי עבור כולם, והנוסחה, על פניו, פשוטה. כל עוד ההכנסות גדולות מההוצאות, העסק יצליח. אך איך ניתן לשלוט בהוצאות? מהן הוצאות

רכישת דירה
טיפים פיננסים
איך לחסוך כסף לרכישת דירה בצורה נכונה?

עוד שנה בדירה משלנו! איך חוסכים כסף כבר מעכשיו?   כמעט כל אדם מתחיל את חייו הבוגרים בשכירת דירה לבד או עם שותפים, עוזב את הבית ומתחיל חיים עצמאיים. כולנו

מקצועות לעתיד- המבוקשים בשוק העבודה !

אנשים אוהבים ללמוד מקצועות פרקטיים- מקצועות לעתיד אתם יוכלו לעשות מסלול מקצועי בחיים, להתקדם. להרוויח מספיק כדי ליצור לעצמם איכות חיים ולהמשיך לשאוף.   הבעיה היא שהיום יש כל כך