4 טיפים שיעזרו לכם לבחור רואה חשבון לעסק

כל עסק צריך שיהיה לו רואה חשבון. בכל גודל לרואה החשבון יש חשיבות לעסק שלכם. ההתנהלות הנכונה, ההכוונה, היעוץ והטיפול עבורכם בכל הקשור להתנהלות מול רשויות המס ועוד, לא יכולים להשאיר את העניין ליד המקרה. לכן חשוב שתהיו מודעים כיצד לבחור רואה חשבון לעסק שלם. הנה 4 טיפים מתאימים שיעזרו לכם לבחור את רואה החשבון.

 

טיפ מספר 1 המלצות

רואה חשבון הוא אחד השותפים האינטימיים של כל בעל עסק. הנגיעה שלו לפרטים הכי חשופים שלנו, מדדי הרווח וההפסד, התשלומים לרשויות והדיווחים הנדרשים לרשויות המס הופכים את רואה החשבון אם תרצו ואם לא לשותף חשוב שלכם לדרך. בכל צעד שתעשו תקבלו ממנו הנחיה או עצה כיצד לפעול.

בשל כך חשוב שאם אתם מחפשים רואה חשבון לחברה שירים את העסק אל תהססו לקחת המלצות על רואה החשבון לעסק שלכם. בררו עליו, האם הוא זמין, האם הוא אדם שאפשר לבר איתו וכמובן מה רמת המקצועיות שלו. המלצות של קולגות בתחום הזה יכולות לסייע מאד.

טיפ מספר 1 המלצות

טיפ מספר 2 התאמה לעסק

רואה חשבון יש הרבה, אתם מחפשים את האחד שיהיה רואה חשבון לחברה שירים את העסק לכן כדאי מאד לוודא שהאדם אותו אתם מבקשים לבחור יהיה האדם המתאים לעסק שלכם בצורה מושלמת ויוכל להעניק לכם את השירות הטוב ביותר הקיים כיום בשוק. על מנת להבין מהי התאמה לעסק בררו לגבי רואה החשבון את הפרטים הבאים:

  • מי הם הלקוחות שלו, אם הם דומים לעסק שלכם בנפח הפעילות, האם הוא יודע לתת מענה לעסק שלכם.
  • לבדוק האם ההתמחות היא בעוסק פטור \ מורשה או חברה בע"מ. בהתאם לסוג החברה שלכם בחרו את המתאים ביותר.

טיפ מספר 2 התאמה לעסק

טיפ מספר 3 חיבור אישי

אתם רוצים רואה חשבון לחברה שירים את העסק. כזה שיהיה שותף שלכם ויוכל להבין את הצרכים שלכם מבלי שתצטרכו לדבר הרבה. אתם רוצים שרואה החשבון שלכם ידע להגיד לכם את הדברים הנכונים בזמן הנכון. לכן יש חשיבות עצומה ליכולת שלכם לתקשר עם רואה החשבון שלכם בצורה הטובה ביותר.

כאשר אתם מחפשים רואה חשבון, חשוב להבין שזאת לא מכונת כביסה שאפשר להזמין באינטרנט. לא כל אחד מתאים לכל עסק ולכל אישיות. לכן חשוב שתיצרו חיבור אישי אמיתי וטוב עם רואה החשבון. פגשו אותו לפחות פעם אחת לפני שתבחרו בו. שבו דברו, תראו שיש ביניכם את הכימיה הדרושה לעבוד ביחד על הדברים החשובים.

 

טיפ מספר 4 רישיון בתוקף

ראיית חשבון הוא מקצוע נדרש ומכובד ביותר. אם זאת הדרישות אליו הם גבוהות ולא פשוטות. מי שמעניק את הרישיונות הוא משרד העבודה והרווחה, זאת לאחר לימודים ממושכים. בשל כך לכל רואה חשבון אמורה להיות תעודת הסמכה ורישיון לעבוד בתור רואה חשבון בישראל. בעת הצורך אל תתביישו לבקש ולראות את התעודות. מי שיש לו אותה יציג אותה בשמחה וגאווה. מי שמורח אתכם, זה הזמן לקום וללכת. מי של מציג רישיון לעבוד בראיית חשבון הוא פוטנציאל לנזק גדול.

4  טיפים שיעזרו לכם לבחור רואה חשבון לעסק

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מאה אחוז
מיסים
מה גובה אחוזי הנכות עליו ניתן פטור ממס הכנסה

אדם הסובל מנכות נדרש להוצאות הקשורות בנכותו אשר עשויות להצטבר לסכומים גבוהים. מגוון ההזדמנויות התעסוקתיות העומדות לרשותו עשויות להיות מצומצמות ביחס למי שאינו סובל מנכות. בשל כך, החבות במס הכנסה

הטרדה מינית בעבודה
כללי
כל סוגי ההטרדות המיניות בעבודה

להטרדות מיניות בעבודה פנים רבות. הטרדות יכולות להתבטא בפעולות מילוליות וכמובן גם בפעולות פיזיות. במידה והפנו לעברך הערות בעלות אופי מיני הנוגעות למראה שלך, הציגו לך תכנים מיניים או דיברו

ביטוחים
ביטוחים
אילו ביטוחים נדרשים לדירה?

בישראל ישנם מספר סוגי ביטוחים הנדרשים לבעלי דירות ולשוכרים. ביטוחים אלו יכולים לסייע בהגנה על אנשים ומשפחות מפני אובדן כספי במקרה של גניבה, שריפה או נזק אחר לדירה ולרכוש האישי.

משכנתאות
כיצד הבנקים מחשבים את יכולת החזר המשכנתא?

מעוניינים לקחת משכנתא? כדאי שתדעו שהקריטריון החשוב ביותר לצורך קבלת משכנתא בתנאים טובים הוא היכולת להחזיר את המשכנתא. אז איך הבנקים יחשבו את היכולת שלכם להחזיר את המשכנתא ולמה חשוב