תוספות בביטוח דירה ששווה להכיר

ביטוח דירה שומר עליכם מפני נזק כלכלי של ממש, עקב ירידה בערך הדירה. כדי שתוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר בנוגע לכיסוי המתאים לכם, כדאי מאוד להכיר את כלל התוספות האפשריות לביטוח הדירה. במאמר זה, נציג חלק מהתוספות הללו, הכוללות הזמנת בעלי מקצוע, קבלת פיצויים מורחבת וכן ביטוח צד ג'.

 

הזמנת בעל מקצוע על ידי חברת הביטוח

חלק מחברות הביטוח, כמו הומי ביטוחים, מציעות אפשרות לקבל שירות ישיר מבעלי מקצוע אשר סופקו על ידי חברת הביטוח. שירות זה מאפשר לכם, הלקוחות,  לדעת שהביטוח שלכם שומר עליכם בצורה הטובה ביותר, ושבעלי המקצוע אשר עובדים עם חברת הביטוח יעשו הכול כדי שהתיקון שביצעו יחזיק מעמד למשך זמן רב. תוספת הזמנת בעלי מקצוע על ידי חברת הביטוח, היא אידיאלית עבור אנשים אשר משכירים דירות לדיירים, מאחר והיא מאפשרת להם לתפעל את הדירה המושכרת במינימום מאמץ. חשוב לדעת, שחלק מבעלי המקצוע אשר עובדים עם חברות הביטוח לא עושים את עבודתם נאמנה. מאחר ולא מדובר במוניטין האישי שלהם שנמצא בסכנה, הם מרשים לעצמם לבצע תיקונים לאורך זמן ממושך יותר. בנוסף, רוב בעלי המקצוע האיכותיים יעדיפו לעסוק במקצוע שלהם באופן פרטי, מאחר ויש להם יכולת למשוך קהל לקוחות גדול.

 

קבלת פיצוי על נזקים קטנים במיוחד

כאשר חושבים על ביטוח דירה, המחשבה היא על פיצוי שיתקבל רק במקרה של נזקים עצומים, כמו הצפות, הרס מוחלט של קירות המבנה, או קריסה של חלק מהתקרה. למעשה, רוב התיקונים המתבצעים בדירות בישראל הם קטנים יחסית, וכוללים טיפול בבעיות לפני שאלו הספיקו להחמיר. כדאי מאוד לכלול בביטוח הדירה שלכם תוספת המאפשרת לכם לקבל שירות ופיצוי על תיקון נזקים קטנים בבית. תיקונים אלו יכולים לכלול נזקים לקירות המבנה הדורשים מילוי מחדש בטיח, או טיפול ברטיבות בקיר לפני שזו תגרום לנזק משמעותי. התוספת הזו היא חיונית ממספר סיבות. ראשית, היא מאפשרת לכם ליהנות ממרחב מגורים מתוחזק באופן מושלם, בלי שתצטרכו להשלים גם עם הנזק הקטן ביותר. שנית, התחזוקה השוטפת מאפשרת למנוע נזקים גדולים יותר, אשר ידרשו תיקון מקיף, ארוך ומורכב בהרבה.

 

הוספת הגנה לצד ג'

דירות רבות אשר כוללות מרפסת, או אפילו חצר גדולה, עלולות לגרום לבעליהן למצוא את עצמם חשופים לתביעות אשר יגיעו מעוברים ושבים אשר נפלו או נפגעו בגלל תחזוקה לקויה. מספיק שאדם נפל בחצר הבית שלכם, ונפצע בצורה שלא מאפשרת לו לעבוד לזמן ממושך, כדי שתאלצו לשלם לו סכומי עתק כפיצויים. הוספת הגנה לצד ג' כחלק מביטוח המבנה שלכם תאפשר לכם להימנע מכך. התוספת תגן עליכם גם מאירועים שגרתיים יותר, כמו שליח שנפל על מדרגה לא מתוחזקת בפתח הבית, או עציץ שנפל על מכונית חונה.

מבנה מבוטח

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אנחנו חייבים את חישוב המשכנתא
משכנתאות
כמה אנחנו חייבים? הכל על חישוב המשכנתא

המשכנתא היא כנראה ההלוואה הגדולה ביותר שאותה אנחנו לוקחים במהלך החיים. לאור העובדה שזמן ההחזר של המשכנתא ארוך במיוחד, לא תמיד קל לחשב ולהבין מה בדיוק הסכום שאותו אנחנו מחזירים

משלם כפול
ביטוחים
הר הביטוח – ככה תעשו סדר בביטוחים!

עם יד על הלב, מתי בפעם האחרונה בדקתם את הביטוחים שלכם? האם אתם באמת מתעמקים ב"דוח רבעוני לעמית" שכל אחת מהחברות שולחת אליכם בדואר? האם אי פעם וידאתם שהביטוחים שלכם