מה זה ביטוח חיים ומי צריך אותו?

בניגוד לכל הביטוחים האחרים, את ביטוח החיים אנחנו לא רוכשים לעצמנו. המטרה של הביטוח הזה היא להבטיח שיהיה למשפחה שלכם דרך להתקיים בכבוד גם אם חלילה אתם תעברו מהעולם בטרם עת. רכישה של ביטוח חיים עלולה להיות דבר מרתיע, כיון שהיא מכניסה לנו לראש את העובדה שאולי יקרה לנו משהו. לאור זאת, חשוב להבין איך לגשת לביטוח הזה. 

 

ביטוח חיים

כמו כל ביטוח, השוואת ביטוח חיים היא אחד הדברים החשובים ביותר. כל חברות הביטוח הגדולות מציעות לכם לרכוש דרכן את הביטוח הזה, ולכן ההשוואה יכולה לעזור לכם למצוא את הפוליסה המשתלמת ביותר. ההשוואה נועדה לא רק למצוא לכם את הפוליסה הכי זולה, אלא גם לבדוק את היקף הפוליסה ולראות מהי הדרך שבה תשלמו כמה שפחות כסף ותקבלו כיסוי כמה שיותר גדול.

ביטוח חיים

למה זה חשוב

את החשיבות של ביטוח החיים קצת קשה להסביר לאור העובדה שהיא לא נוגעת אלינו באופן ישיר. מה שצריך להנחות אתכם כאשר אתם ניגשים לקנות ביטוח חיים זו הדאגה למשפחה. בתור מפרנסים, למשפחה יש תלות רבה בהכנסה שלכם, וכדי שבמידה ויקרה לכם משהו הם לא ימצאו את עצמם ללא משענת וסעד, הביטוח הזה ידאג להם להכנסה קבועה ורמת החיים שלהם לא תיפגע.

 

כמה עולה ביטוח חיים

המחיר של ביטוח חיים משתנה לפי שני נתונים עיקריים. הנתון הראשון הוא ההכנסה שלכם. ככל שמדובר על הכנסה גבוהה יותר, כך העלות של הפוליסה תהיה גבוהה יותר לאור העובדה שבמידה ויקרה לכם משהו סוכנות הביטוח תצטרך לפצות את המשפחה בסכום גבוה יותר.

עוד נתון שמשפיע על מחיר הביטוח הוא המצב הרפואי שלכם, וכאן גם הגיל שלכם הולך לשחק תפקיד. מצב רפואי לא תקין מייקר את עלות הביטוח לאור העובדה שהסיכויים להפעלתו גדולים יותר. בנוסף, ככל שאתם מתקדמים בגיל כך המחיר של הביטוח עולה עד לגיל שבו הוא לא חל.

כמה עולה ביטוח חיים

אל תשכחו לבדוק את היקף הפוליסה

הדבר האחרון שחשוב לנו לומר לכם הוא לבדוק את היקף הפוליסה שאתם רוכשים. בתור ישראלים יש לנו נטייה להסתכל רק על המחיר הסופי, אולם מדובר על טעות. בביטוח חיים מה שחשוב הוא שיהיה מה שישמור על המשפחה שלנו במקרה שבו חלילה קרה לנו משהו. לא כדאי שהמשפחה שלכם תמצא את עצמה בקשיים רק בגלל שאתם רציתם לחסוך כמה שקלים בעלות ביטוח החיים.

 

לסיכום

ביטוח חיים נועד להבטיח הכנסה למשפחה שלכם במידה ועברתם מהעולם בטרם עת. למעשה כל בעל משפחה צריך להחזיק בביטוח חיים, וזאת מתוך הנחה שבלי המשכורת החודשית שלו יהיה קשה למשפחה להתקיים בכבוד. העלות של ביטוח החיים משתנה לפי המצב הבריאותי, הגיל וכמובן גובה ההכנסה החודשית שלכם. אל תתנו למחיר לגרום לכם לקנות פוליסה לא מספיק איכותית.

מה זה ביטוח חיים ומי צריך אותו

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מסמך חתום
עריכת דין
כמה זמן לוקח להוציא ויזה לסרי לנקה ומהן העלויות?

אז… סגרתם טיסה לסרי לנקה? איזה כיף! סרי לנקה היא אכן אחת היעדים המבוקשים ביותר בזמן האחרון, תיירים החלו לקלוט את הפוטנציאל האדיר שבנופים המרהיבים, באיים השקטים, בקולינריה המתפתחת, הגלים

נדל"ן בדובאי
נדל"ן
חשיפת אסטרטגיות ההשקעות הרווחיות בנדל"ן בדובאי

דובאי, התגלמות היוקרה והחדשנות, הפכה למוקד עולמי להשקעות נדל"ן. עם הכלכלה הפורחת שלה, מיקומה האסטרטגי ומדיניות ידידותית למשקיעים, דובאי מציעה שפע של הזדמנויות לאלו המבקשים למקסם את התשואות שלהם באמצעות

דולרים
מיסים
האם אפשר לקבל החזר מס על מיתוג עסקי?

היום בעלי עסקים רבים מבינים את החשיבות האדירה שיש למיתוג עסקי. בלי מיתוג עסקי העסק שלכם עלול ללכת לאיבוד מול כל המתחרים, לאור הדרך שבה שוק הפרסום מתנהל היום. בנוסף,

6 טיפים לחיסכון בהוצאות העסק לאורך זמן
כללי
6 טיפים לחיסכון בהוצאות העסק לאורך זמן

רווחיות של עסק תלויה באופן קריטי בהקפדה על ההוצאות שלו. אחרי כל הכסף שיוצא, אפשר להתחיל לעשות סדר ברווחים, אז מאוד קל להבין שככל שנקטין עלויות, נגדיל את הכסף שנכנס לנו