לקנות בית מתחת לגיל 30 – חלום או מציאות?

אם אתם מתחת לגיל שלושים ומצאתם את עצמכם חשובים על העתיד הכלכלי שלכם אתם במקום טוב. אין גיל צעיר מדי להתחיל להבין בכסף. בכל גיל תוכלו ללמוד, להשכיל ולהקנות לעצמכם ידע באחד הנושאים החשובים ביותר בחיים.

אם אתם שייכים לאסכולת האנשים עם אמביציה מגיל צעיר בטוח שמצאתם את עצמכם חושבים – האם זה ריאלי בכלל לקנות בית לפני גיל שלושים? אז הרשו לנו להגיד לכם: כן, בטח. אך אתם צריכים הרבה אמונה עצמית ולקבל את העובדה שזה לא קל וידרוש לא מעט עבודה. אין כמו לקחת אחריות על החיים שלכם וככל שתתחילו בגיל צעיר יותר יהיו לכך תוצאות טובות יותר בגילאים יותר מבוגרים.

על מנת להבין שרכישת דירה מתחת לגיל שלושים היא איננה חלום עליכם להתחיל ללמוד את שוק הנדל״ן ולהבין מה האופציות שלכם ומה תהיה הדרך החכמה והבטוחה ביותר.

 

שכירות או משכנתא

אם אתם מוצאים את עצמכם מוציאים המון כסף על שכירות בכל חודש, יכול להיות ששווה לעשות חישוב מחדש ולבדוק האם יש לכם את היכולת הפיננסית לרכוש דירה. באופן כזה אתם ממשיכים לשלם תשלום חודשי אך הדירה היא בבעלותכם – אם תקנו בחכמה יכול להיות שערך הדירה יעלה ותוכלו למכור אותה בתוך כמה שנים ברווח.

אנחנו מסייגים את הדברים כי יש הרבה יועצים שטוענים שעדיף לקנות דירה להשקעה ולא למגורים, בכל גיל. על מנת לדעת מה הכי מתאים עבורכם עליכם כאמור ללמוד את השוק היטב, אך לא להסתפק בזה, עליכם לעבוד עם אנשי מקצועי מנוסים מאד ומבריקים שמכירים את השוק, את תנאיי ההלוואה ואת כל הפרטים החשובים לרכישת נכס.

 

אין לי הון עצמי – האם זה ריאלי?

במצבים רבים לאנשים צעירים אין הון ראשוני לרכישת דירה. חשוב לדעת שהיום בארץ ניתן לרכוש דירה גם ללא הון ראשוני גדול. לרכישת נכס ראשון ניתן לקחת משכנתא עד 70% מערך הדירה. במצב כזה ההון העצמי שתצטרכו יהיה קטן יחסית ואפשר למצוא עבורו פתרונות רבים.

אך מכיוון שמדובר בעתיד שלכם ובסכומי כסף גדולים למדי עליכם ללמוד את הנושא טוב טוב וכמובן לפנות לחברת השקעות ויעוץ הטובות ביותר בשוק. אחת החברות המומלצות ביותר היא ישראטופ – ללא הון עצמי תוכלו ללמוד איך לקנות דירה גם ללא הון עצמי ראשוני. אנשי מקצוע עם המון שנות נסיון בחיקם הם ילוו אתכם לאורך כל התהליך במקצועיות.

 

אלה הם שני העקרונות החשובים שעליכם לדעת עם תחילת התהליך.

רכישת דירה לפני גיל שלושים איננה חלום. היא מציאותית לגמרי, אך היא דורשת מוטיבציה, עבודה קשה וארגון נכון וחכם של כל הנתונים שלכם. מה שבטוח – זה מאד מומלץ. לרוב, דירה ראשונה לפני גיל 30 תשים אתכם במצב כלכלי יציב ממנו תוכלו רק לצמוח.

שכירות או משכנתא

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
זהב, עלות
טיפים פיננסים
כמה עולה גרם זהב?

זהב הינה המתכת המבוקשת ביותר על פני כדור הארץ. הזהב משמש להכנת תכשיטים ופריטי אמנות ויש מי שמשתמשים בו גם לתעשיית הקוסמטיקה ואף המזון כקוריוז לקידום מכירות. הזהב הנוצץ תמיד

דולרים
טיפים פיננסים
מהי החשיבות של תכנון פרישה ולמי זה רלוונטי?

החלום של כולם הוא לצאת סוף סוף לפנסיה אחרי עשרות שנים שוחקות ומתישות בשוק העבודה בישראל. אבל לא רבים יודעים שכדי לחיות בצורה מכובדת ונוחה בעשרות השנים שאחרי הפנסיה בהן

טיפים חשובים לפני שעושים ביטוח מבנה
משכנתאות
טיפים חשובים לפני שעושים ביטוח מבנה

בין אם עשיתם את ביטוח הדירה שלכם בעקבות דרישת הבנק ובין אם החלטתם לקחת אחריות ולישון בדירה שלכם בראש שקט, אין ספק כי ביטוח מבנה הוא אחד הביטוחים החשובים הקיימים

סלון
ייעוץ עסקי
יש לך עסק? מה חשוב לדעת על ההתנהלות הפיננסית

לנהל עסק עצמאי הוא חלום שרבים שואפים להגשים. להיות הבוס של עצמך, לקבל החלטות ולראות את פירות עבודתך מניבים תוצאות – זו חוויה מספקת ומעצימה. עם זאת, הדרך להצלחה עסקית