החזרי מס למשפחות חד הוריות

להיות הורה יחיד במשפחה זו לא משימה קלה. אנחנו נדרשים לדאוג לילדים 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע כאשר כל האחריות רובצת עלינו ואין לנו עם מי לחלוק אותה. לכן ברור מדוע לא קל להתמודד עם העניין הזה, בין היתר, מבחינה כלכלית. אם זה נשמע לך מוכר וגם אתה מתפקד בתור גבר חד הורי או שאת מתפקדת בתור אישה חד הורית, כדאי שתדעו: המדינה בכל זאת הולכת לקראתכם בכמה דברים. אומנם זה נכון שמי שצריך בסופו של דבר לחתל את הילד או לקחת אותו לרופא הוא אותו הורה יחיד, אך אם אפשר לפחות ליהנות ממספר הקלות כלכליות, מדוע לא לדאוג שזה יקרה? חשוב להבין שאחת מההקלות הקיימות עבור הורים יחידניים אלה הם החזרי מס ובהחלט כדאי לדרוש את מה שמגיע לכם. אומנם זה נכון שהסכום הזה לא ישנה אם החיים עבור רוב האנשים, אך מצד שני, אם נבדוק, אנחנו נראה שמדובר על סכום שיכול להצטבר לכמה אלפי שקלים ולכן חבל לוותר על כך. זה מגיע לכם מתוקף החוק ומשמעות הדברים היא שכדאי לפעול עוד היום כדי לבדוק איך מקבלים את ההקלה הזאת.

משפחות חד הוריות

מה צריך לעשות כדי ליהנות מהחזרי מס?

 

יש לא מעט קבוצות באוכלוסייה שמגיע להן, בגלל סיבות כאלה ואחרות, החזרי מס. הסיבה יכולה להיות שמדובר על משפחה עם הורה יחיד, אדם שפוטר מעבודתו, אדם שיש לו ילד עם יכולת מוגבלת וכדומה. לכן חשוב לדעת שגם במצב של משפחה עם הורה יחיד קיימת האפשרות להחזרי מס וכדאי להתעמק בנושא עוד היום. בדרך כלל מה שצריך לעשות זה רק להוכיח את העובדה שהמשפחה שלכם כוללת הורה יחיד, כלומר, שאתה לא נשוי ושאת לא חיה עם בן זוג. בנוסף לכך, כמובן שצריך לציין כמה ילדים יש לכם ובאיזה גילאים, שכן כל הפרטים הללו ישפיעו על השאלה לא רק כמה כסף תקבלו אלא גם מתי זה יקרה. את כל הטפסים האלה צריך להגיש לפקיד השומה ברשות המיסים וכיוון שאתם לא היחידים שעושים זאת, אנחנו מאוד ממליצים לכם לא לדחות את הדברים. כלומר, אל רשויות המיסים מגיעות לא מעט בקשות שונות להחזרי מס לשכירים לאורך השנה ולכן, אם ניתן לזרז את התהליכים בכך שתתחילו לפעול בכיוון עוד היום, זה כמובן כדאי.

 

האם תוכלו לעשות זאת בכוחות עצמכם?

 

אם יש עוד משהו שמאפיין הורים שאין להם בן או בת זוג, זו העובדה שהכול נופל עליהם ושיש להם הרבה פחות זמן לתפקד. משמעות הדברים היא שאם אותו הורה יחיד יוכל לפנות אל גורם כמו רואה חשבון או חברה שעוסקת בעניינים של מיסים – הרי שזה מומלץ בחום. הורה כזה יוכל להפקיד את המשימה לבירורים השונים בידי אותה חברה מקצועית שתעשה עבורו כל מה שצריך, אז למה לא? פתרון כזה יכול לחסוך לכם זמן, התעסקות ולא מעט משאבים ולכן זה כדאי. כמו כן, חשוב לדעת שבימינו, חברות שעוסקות בבירורים שונים בענייני החזרי מס, מעניקות שירות יעיל במיוחד. לכן, אם חשבתם לרגע שיהיה עליכם לפנות אל חברה ושתקבלו ממנה את ההסברים והסיוע רק בעוד כמה שבועות – בוודאי תשמחו לדעת שאתם טועים. היעילות כאן היא רבה וכל השירות עומד לרשותכם, אז למה שלא תנצלו זאת כבר היום? להתחיל לקבל החזרי מס על היותכם משפחה חד הורית זו בחירה נהדרת כי בסך הכול אתם מנצלת את מה שמגיע לכם.

 

רוצים לבצע בדיקת זכאות להחזרי מס? בבקשה:

https://taxes-refund.co.il

 

 

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
האם כדאי למשוך כספים מקופות גמל

חיסכון פנסיוני בקופת גמל הוא ככל הנראה החיסכון הגדול ביותר אותו ננהל בטווח חיינו, וחשוב להבין לעומק את כל המשתמע מכך. משיכת כספים מקופות גמל היא אינה דבר פשוט, והינה

מס הכנסה ראשית
טיפים פיננסים
ההיסטוריה של המס – ככה הכל התחיל

כל אחד מאיתנו מכיר את המונח 'מס', וסביר להניח שכולנו גם משלמים מס בצורה כלשהי. גביית מיסים מוכרת בהגדרתה כתשלום שתושבים ואזרחים נדרשים לשלם באופן כפוי לשלטונות, כאשר בעזרת תשלום

בית
נדל"ן
שוק ההון או נדל"ן?

ישנם כל כך הרבה אפיקי השקעה שאנחנו כבר מבולבלים ולא בטוחים במה כדאי לבחור והיכן כדאי להכניס את הכסף. למי מתאימה השקעה בשוק ההון ולמי דווקא עדיף לפנות לנדל"ן?