החזרי מס לאירוע חברה – מה החוק אומר

הפקה של אירועי חברה מכל סוג שהוא, היא חלק בלתי נפרד ממחזור החיים של כל עסק גדול או קטן, במיוחד מפני שכך ניתן לחזק את כל העובדים בעסק ולהביא לידי ביטוי את היכולות והכישורים המיוחדים שלכם, כחברה. היום כבר ברור לכל כי הפקת אירועים ברמה גבוהה, במיוחד בעולם העסקים שווה לכם המון כסף לאירגון. אבל מה אם היינו אומרים לכם שאפשר לקבל החזר מס על הזמנת שמלת כלה, או על תהליכי ההפקה שונים שקשורים ליום החברה שלכם? היום זה כבר די ברור מאליו, שזו היא הזכות שלכם ואתם רק צריכים לבחור איך לממש אותה.

 

החוק שנותן לכם יותר – הסיבות והתוצאות

מבחינת החזרי מס לאירוע החברה, מדובר על נושא מורכב מאוד, שבמשך שנים ארוכות התשובות לבעלי חברות היו תשובות מעורפלות. ברגע שהמדינה ומוסדותיה הצליחו להבין כי אירוע חברה הוא אירוע שמיטיב קודם כל עם מנהל החברה ורק לאחר מכן עם צוות העובדים, החוק השתנה ואתם זכאים לבקש מהמדינה החזרי מיסוי על הוצאות ההפקה. בעבר תהליך העבודה חייב אתכם להוכיח מידע רב בשביל לקבל את הזכאות, אך כיום קל הרבה יותר להגיש בקשה לביטוח לאומי או למס הכנסה על מנת לקבל את הכספים שייכים לארגון שלכם. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לאסוף את כל הקבלות ואת כל התיעוד שיש לכם מהפכה של אירוע החברה, למשל מתוך אולמות אירועים בראשון לציון ולשמור אותם בשביל להגיש את המידע לביטוח לאומי ולקבל חלק מהכסף שהשקעתם באירוע בחזרה. חשוב לזכור שלא כל אירוע חברה נראה אותו דבר, ולכן נתונה בידי הרשויות האפשרות לבצע החזר כספים אך ורק על חלק מההוצאות של האירוע. ככל שתגישו יותר מידע על האירוע כך ביטוח לאומי ומס הכנסה יצליחו להבין בצורה מלאה יותר מהו אופי האירוע ואיך ניתן לפצות אתכם על ההוצאות. האירוע נמדד על פי פרמטרים רבים כמו למשל יום האירוע עצמו, כמות המשתתפים וסוג המשתתפים (האם גם בני המשפחה הגיעו לאירוע) ועוד מגוון רחב של פרמטרים, לפיהם קובעים אנשי ביטוח לאומי מה יהיה גובה ההחזר.

 

עלויות משמעותיות שמשנות את כללי המשחק

בהפקות אירועים גדולים, אתם יכולים למצוא את עצמכם זוכים להחזיר בחזרה לקופת החברה מאות אלפי שקלים. כך שההשקעה ביצירת תיעוד נכון של המס באירוע הפסיק יכולה לקבוע במידה בלתי מבוטלת את ההצלחה שלכם אל מול הרשויות.

אירוע שמיטיב עם המנהלאירועי חברה, יכולים לשפר את מערכות היחסים בין עובדים ולהביא לעלייה ברווחים של החברה. ולכן שהם נחשבים להוצאה מוכרת מבחינת מס.
תיעוד מדיוק ומוקפדאם תצליחו לשמור על תיעוד מדויק ומוקפד של הוצאות המס באירוע, כך תוכלו לקבל יותר החזרי מס.
אירוע גדול – החזר גדולבאירועי חברה גדולים, החזרי מס יכולים להגיע לסכומים של מאות אלפי שקלים, כך ששווה לכם להשקיע בהם.

 

מסמכים

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מקצועות לעתיד- המבוקשים בשוק העבודה !

אנשים אוהבים ללמוד מקצועות פרקטיים- מקצועות לעתיד אתם יוכלו לעשות מסלול מקצועי בחיים, להתקדם. להרוויח מספיק כדי ליצור לעצמם איכות חיים ולהמשיך לשאוף.   הבעיה היא שהיום יש כל כך

מפתחות
משכנתאות
זכאות למשכנתא בתנאים מיוחדים

סקרנים לדעת האם אתם זכאים למשכנתא מטעם המדינה? במאמר זה נסביר מהי זכאות למשכנתא, מהם היתרונות שלה ולמי היא מיועדת. מהי זכאות למשכנתא? מדינת ישראל מעוניינת לסייע לאזרחי המדינה לרכוש

מיסים
האם גריל גז מוכר כהוצאה מוכרת לעסק?

כדי לענות על השאלה האם גריל גז יוכר כהוצאה מוכרת לצורך פעילות העסק יש להבין בכלל על מה משלמים מס, מה נחשב כהוצאה מוכרת ועוד.   על מה משלמים מס?

בית ומטבעות
נדל"ן
סיבות להשתמש במתווך לסגירת עסקת נדל"ן

תהליך רכישת דירה הוא ארוך ומסובך. עוד לפני הרכישה, ניתקל בשאלות והתלבטויות רבות. בכל שלב אנו דואגים לעשות את הדבר הנכון, לטעות כמה שפחות ולמזער ככל האפשר הוצאות מיותרות. דרך