כמה עולה לעשות ביטוח צלילה ולאיזה פרק זמן כדאי לעשות אותו?

קל להתמכר לתחושה הסוחפת והנעימה של השקט שמתחת לפני המים – דממה רועמת בה הדופק שלכם וקול הנשימות החרישי והקבוע הופכים למקצב מיוחד, מנגינה פרטית רק שלכם המלווה בהרמוניה מראות מרהיבים שמי שלא חזה בהם בעצמו, לא יבין. נשמע מסקרן? לפני שאתם עוטים על עצמכם את חליפת הצלילה וקופצים למים, כדאי שתעשו ביטוח מתאים.

 

ביטוח צלילה – מה זה כולל?

צלילה נחשבת לאחת הפעילויות הפופולריות ביותר בקרב מי שנמצאים בחופשה על קו החוף ויש מי שבוחרים את היעד הנחשק, בהתאם לאתרי הצלילה שהוא מציע. בין אם אתם מתכוונים להתנסות בחוויה המרגשת בפעם הראשונה או שמא אתם צוללים ותיקים, אתם ודאי יודעים כי נוסף להכנות כמו רכישת ציוד מתאים ותכנון האטרקציות שמסביב, עליכם לרכוש ביטוח מיוחד.

ביטוח צלילה הוא ביטוח שמכסה את הפעילות הזו, שמעצם היותה מתחת למים, שונה בתכלית מכל פעילות אחרת שתתנסו בה במהלך החופשה ועל כן מדובר במוצר חובה שאין לחסוך בו. הביטוח יכסה אתכם במקרה של תאונות צלילה לא עלינו, בהן תידרשו לקבל טיפול רפואי, לרבות מצבים הדורשים חילוץ והצלה והן הוצאות נלוות שתצטרכו לכסות כמו הארכת השהות, נזק לציוד וכיו"ב.

ביטוח צלילה

לאיזה פרק זמן כדאי לעשות ביטוח צלילה?

ביטוח צלילה הוא מוצר חובה לכל מי שמתכוון להתנסות בספורט זה, בין אם מדובר בחופשה בחו"ל או צלילה בארץ. האמינו לנו, אתם לא רוצים חלילה להגיע למצב בו תידרשו להפעיל את הביטוח ולגלות שאין ברשותכם אחד מתאים – מדובר בהוצאות כבדות שיגבו גם מחיר נפשי לא קטן.

באשר לתקופת הביטוח, עליכם לבחון האם מדובר בהתנסות חד פעמית, כמו למשל קורס צלילה (אז תוכלו לרכוש ביטוח צלילה שבועי), או שמא מדובר בתחביב שאתם מתכוונים לעסוק בו פעמים נוספות במהלך השנה, אז תמורת סכום סמלי כדאי לשדרג את הביטוח ולרכוש ביטוח צלילה שנתי שיאפשר לכם ליהנות מהחוויה בראש שקט.

 

כמה עולה לעשות ביטוח צלילה?

עלות ביטוח צלילה נגזרת מכמה פרמטרים כמו תקופת הביטוח, היקף הכיסוי והרחבות שונות, אך אם נשווה את העלות לתקופת הביטוח – מדובר במחיר פעוט לשלם, גם במקרה של ביטוח לתקופה קצרה בלבד, שהוא באופן טבעי יקר יותר פר יום לעומת ביטוח לתקופה ארוכה (ביטוח צלילה שנתי). ובכל זאת, אם נדבר מספרים – ביטוח צלילה לשבועיים יעלה כ-135 ₪ (פחות מ-10 ₪ ליום) ואילו ביטוח צלילה שנתי יעלה כ-230 ₪ בסך הכל.

לסיכוםּ, צלילה היא חוויה מסקרנת, מיוחדת ובלתי נשכחת – בין אם מדובר בפעם הראשונה או בפעם המי יודע כמה… אבל מנוסים ככל שתהיו, דבר אחד בטוח – לא צוללים בלי ביטוח. איך אומרים? העיקר הבריאות, אז תשמרו על עצמכם ותצללו בראש שקט.

ביטוח צלילה

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
ביטוחים
ביטוחים
אילו ביטוחים נדרשים לדירה?

בישראל ישנם מספר סוגי ביטוחים הנדרשים לבעלי דירות ולשוכרים. ביטוחים אלו יכולים לסייע בהגנה על אנשים ומשפחות מפני אובדן כספי במקרה של גניבה, שריפה או נזק אחר לדירה ולרכוש האישי.

רכישת דירה
טיפים פיננסים
איך לחסוך כסף לרכישת דירה בצורה נכונה?

עוד שנה בדירה משלנו! איך חוסכים כסף כבר מעכשיו?   כמעט כל אדם מתחיל את חייו הבוגרים בשכירת דירה לבד או עם שותפים, עוזב את הבית ומתחיל חיים עצמאיים. כולנו

מטבעות
טיפים פיננסים
הגדלת הכנסות בגיל השלישי

הגיל השלישי מכונה גם הגיל המבוגר ולפעמים גם גיל הזהב. בגיל זה הכוחות כבר לא כשהיו ומבוגרים רבים עומדים בפני שוקת שבורה: הם לא יכולים לעבוד ולפרנס את עצמם, אך