בלי לשבור את הכיס – איך לתכנן חופשה בחול בעלות שפויה

חופשה בחול היא דבר מאד משמעותי בחיים שלנו. כולנו זקוקים להתאוורר לפעמים. לנקות את הראש לחוות חוויות חדשות ובכלל להנות מהחיים. בנוסף מחקרים מוכיחים שחופשות בריאות מאד לגוף, לנפש ולמוח. חופש או טיול מאפשר לנו אסקפיזם מהחיים שלנו ונותן למוח ולנפש מנוחה אמיתית מחיי היומיום העלולים להיות שוחקים ומעייפים.

לא פחות חשוב – חופשה זה פשוט כיף! ואנחנו באנו לעולם גם כדי להנות. בניגוד למה שחושבים חופשה בחול לא חייבת להיות עניין יקר וניתן לתכנן חופשה בעלויות סבירות מבלי לשבור את הכיס. אם אתם ממש רוצים לצאת לחופשה ולא רוצים להוציא המון כסף – הגעתם למדריך הנכון!

חוויות חדשות

 

כך תתכוננו חופשה בלי לשבור את הכיס!

בחירת היעד

בחרו ביעד לא יקר מדי ותוכלו להנות מחופשה שלא קורעת את הכיס. קיימים יעדי נפלאים שיהיה כיף לחקור ולראות והשהות בהם לא תהיה יקרה מדי. אם אתם רוצים בטן גב בחרו באי לא יקר ביוון או אפילו באחת השכונות באתונה על הים. אם חשקה נפשכם בחופשת סקי תוכלו לטוס לבולגריה. אולי אתם בכלל רוצים טיולים רגליים בנופים מרהיבים? קרואטיה תענה על הצורך שלכם. בחירת היעד תשפיע גם על ביטוח הנסיעות שלכם. תוכלו לברר פה עוד פרטים הראל ביטוח נסיעות.

 

תכנון מראש ותאריכים

אוקי, אנחנו יודעים שזה לא תמיד אפשרי אבל אם אתם מהאנשים שמסוגלים לתכנן חודשים מראש יכול להיות שזה ממש יוזיל את העלויות של החופשה, ספציפית את הטיסות. אם תוכלו לסגור טיסות מראש תוכלו למצוא טיסות זולות יותר.

 

טסו מחוץ לעונה

אם אתם לא מהאנשים שיכולים לתכנן חודשים קדימה יש לנו הצעה אחרת – ביחרו בתאריכי טיסה לא פופולריים. כולם רוצים לטוס בחגים או בחופשים ולכן המחירים יקר. נסו לכוון לחלק בשנה שאין בו שום דבר מיוחד. קחו ימי חופש והוציאו את הילדים מהמסגרות לכמה ימים. אם תעשו זאת בימים אקראיים תזכרו למחירים זולים יותר.

 

ביטוח נסיעות

ביטוח נסיעות הוא בגדר חובה. אם אתם נפצעים, נפגעים או זקוקים לשירותי רפואה אתם חייבים ביטוח נסיעות מעולה. לקבלת הצעת מחיר בחברה מצוינת הראל ביטוח חול טלפון. וודאו שאתם עושים ביטוח מעולה. טיפולים רפואיים עלולים להגיע לסכומים מאד גבוהים ולכן צריך לחשוב על כך מראש. חפשו חברת נסיעות אמינה ומקצועית שתעניק לכם תחושת בטחון, אך לא יקרה מדי.

 

מלון או דירה?

אם אתם נוסעים לחופשה של סוף שבוע סביר להניח שפשוט תקחו מלון. אך אם אתם נוסעים ליותר יכול להיות שדירה בסגנון ארבינבי תהיה מושלמת עבורכם. דירה יכולה להוזיל את העלויות משמעותית. לפעמים הדירה עצמה תהיה זולה יותר מבית מלון.

בעיקר אם אתם נוסעים עם ילדים או חברים וצריכים בכל מקרה לקחת כמה חדרים. דירה גם עוזרת להוזיל את עלויות האוכל. כשיש לכם דירה יש לכם את האפשרויות להכין חלק מהארוחות במטבח וכך להוזיל עלויות. אז סעו לשלום וחיזרו בשלום! תהנו מכל רגע!

לסיכום

עם ראש שקט, מזוודה ורשימות לקראת החוויות שיבואו – ככה צריך לצאת לחופשה, איך לעשות זאת אתם שואללים? פנו לחברת ishield שתדאג לכם לביטוח הנסיעות לחול וכל השאר יהיה מאוחריכם.

ביטוח נסיעות

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
כסף
טיפים פיננסים
3 מחשבונים שכל אחד צריך

  אחרי שעזבנו את מערכת החינוך, אנחנו עלולים לטעות ולחשוב שמחשבונים הם כלי שלא רלוונטי עבורנו. התפיסה הזו שגויה, וחשוב להבין שיש הרבה מאוד דברים שאותם אנחנו צריכים לבצע בעזרת