איך לחפש עבודה בצורה הכי מקצועית בלוח דרושים

לוח דרושים הוא המקום הנכון לחפש בו עבודה בימים אלו.

אתרי דרושים פותחים את הדלת למגוון רחב מאוד של משרות, המתעדכנות באופן תדיר ומאפשרים לכם לשלוח קורות חיים למעסיקים בקלות.

אז איך משתמשים בלוח הדרושים בצורה נכונה?

 

מה הוא לוח דרושים?

ישנם אתרים רבים הנותנים במה למשרות בהם דרושים עובדים. באתרים אלו ישנו מאגר של משרות, פירוט על אודות המשרה, דרישות התפקיד, תיאור התפקיד, שכר, דרכי התקשרות ועוד. באמצעות לוח הדרושים, כל אחד המחפש עבודה יכול לעבור על מגוון המשרות הקיימות באתר ולמצוא את אלו הרלוונטיות לו. בנוסף, באתרים אלו ניתן לסנן את המשרות לפי קטגוריות ובכך לייעל את תהליך החיפוש באופן משמעותי.

 

סננו את המשרות

בלוח דרושים ניתן לחפש משרה לפי תחום ולפי התפקיד המתאים לכם. ישנה אופציה של סינון בלשונית חיפוש, דבר היכול לסייע לכם לערוך חיפוש ממוקד. בנוסף, ניתן לסנן את המשרות לפי העדפות נוספות כגון:

  • מיקום המשרה – לאיזה מרחק תרצו לנסוע כל יום?
  • סוג המשרה – האם אתם מחפשים משרה מלאה, חלקית, משרת סטודנט או התמחות?
  • קהל היעד – האם אתם מחפשים משרה שמתאימה במיוחד להורים, בני נוער או סטודנטים?

 

השתמשו בסוכן חכם למייל

ביכולתכם להירשם ללוח הדרושים ולקבל עדכונים בנוגע למשרות אשר אתם הגדרתם כרלוונטיות אליכם. כלי הנקרא "סוכן חכם" שולח ישירות לכתובת המייל שלכן עדכונים על משרות חדשות בהתאמה אישית. ישנה אופציה לשלוט בתדירות קבלת העדכונים בהתאם לתדירות הנוחה לכם.

 

עקבו אחר התהליך במשרות שהגשתם להן מועמדות

בלוחות הדרושים ישנו שימור ידע על המשרות אליהם שלחתם קורות חיים. מומלץ לנהל את המשרות, לדעת לאילו משרות הגשתם מועמדות ומתי, כדי לא להיות מופתעים במקרה ותקבלו שיחה מאחד המגייסים. בנוסף, במקרה בו לאחר תקופה ארוכה לא קיבלתם תשובה מאחת המשרות, תוכלו לשלוח מייל ולברר האם המשרה עדיין רלוונטית. סדר ומעקב אחר תהליך ההגשה יסייעו לכם בייעול חיפוש העבודה.

 

השתמשו בכלים הנוספים שיש באתר

לוחות דורשים לרוב מציעים כלים נוספים היכולים לסייע למשתמשים השונים המגישים את מועמדותם למשרות באתר. בתוך כך, ישנם מדריכים לכתיבת קורות חיים, כלי לשדרוג קורות חיים קיימים וכלי הנותן משוב מקצועי לקורות החיים שלכם. קורות החיים הם כרטיס הביקור שלכם מול המגייסים למשרות השונות, המותירים רושם ראשוני על המעסיק ומשפיעים באופן משמעותי על המשך תהליך הגיוס. לכן, מומלץ להשקיע במסמך זה ולכתוב אותו באופן מקצועי, כך שישרת אתכם בצורה הטובה ביותר.

 

לסיכום

לוחות דרושים נועדו להקל על מחפש העבודה בתהליך. לוחות הדרושים מרכזים עבורכם משרות מתחומים מגוונים ובכל רחבי הארץ. במידה ואתם מחפשים עבודה, מומלץ להיעזר בלוח דרושים המרכז אלפי משרות במקום אחד, באופן נגיש ונוח לשימוש.

 

בחירת עובד

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
3 דרכים פשוטות לחישוב אחוזים

הם חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו, למדנו עליהם בבית הספר וגם תרגלנו אותם בלי סוף, הם נמצאים בכל מקום כל הזמן, אבל רובנו לא יודעים איך לחשב אותם, גם אם

טיפים ראשית
טיפים פיננסים
3 טיפים חשובים לפני הגשת בקשה להחזרי מס

רשות המיסים פועלת לגביית מס מתוך הכנסותיהם השוטפות של העובדים במדינת ישראל, אולם באופן אירוני למדי, היא נוטה שלא לבדוק באופן יזום האם גובה המס שנגבה הוא תקין. לאור העובדה

כללי
טיפים להקמת מטבח חוץ בגינה בלי לפשוט את הרגל

אחד הטרנדים החדשים והמובילים בתחום עיצוב הבית בשנים האחרונות הוא הקמת מטבח חוץ בגינה או במרפסת רחבה המאפשרת זאת. אנשים רבים נהנים להעביר את שעות הפנאי שלהם בחוץ ובכך בנייתו