איך לבצע פינוי בינוי ברמת גן בדרך הבטוחה והמשתלמת ביותר

היום כולם כבר יודעים שהדרך הבטוחה ביותר לדירה חדשה היא באמצעות כניסה לפרויקט של פינוי בינוי.

בכדי לבצע פינוי בינוי ברמת בדרך הבטוחה, יש ראשית לבחור בעורך שהוא זה שיהיה המייצג של הדיירים.

לאחר מכן יש לבחור וועד דיירים שימונה והוא ידאג לעמוד מול העורך דין ולהביא את דרישות הדיירים.

אותו עורך דין מייצג ימצא קבלן שירצה לקחת ולבצע את הפרויקט, כמובן שאותו קבלן צריך להיות בהסכמת הדיירים.

לאחר מכן רק לאחר שנמצא שכל התמורה אותה מקבלים הדיירים היא הולמת ניתן לצאת לדרך ולבצע פרויקט של התחדשות עירונית.

אבל רגע אחד לפני שאתם רצים קדימה ומתחילים לאסוף חתימות של דיירים ולקבל את הסכמתם, לנסות למצוא עורך דין שילווה עבורכם את הפרויקט, יש כמה דברים חשובים שאתם צריכים לקחת בחשבון ולהבין שרק בזכות עבודה זהירה ודייקנית, תצליחו לקבל את ההצעות המשתלמות ביותר וכמובן לשמור כמה שיותר על הביטחון האישי שלכם מבחינה כלכלית ומבחינת הזכאות שלכם בסיום הפרויקט.

 

פינוי בינוי ברמת גן – למה שבכלל תרצו לעשות את זה

רמת גן היא עיר מיוחדת, עיר מאוד מרכזית שיש בה את צירי התנועה המובילים, אם זה אזור ציר ז'בוטינסקי, אזור ביאליק רחוב הירדן ועוד.

ברמת גן יש לנו את השלישות כבסיס צבאי, את הספארי ועוד לא מעט אטרקציות ומקומות חשובים ומיוחדים רק לעיר רמת גן.

אחד המאפיינים של העיר הוא השילוב של מתחם הבורסה שבו יש מבנים שהם גורדי שחקים, ובמרחק הליכה קצר מהם אנו זוכים לראות בנייני מגורים ישנים, למרות כל היתרונות של האופי של העיר שאותם בנינים ישנים מעניקים קצת חן לעיר, יש לא מעט סיבות בגללן פינוי בינוי ברמת גן הוא בעל יתרונות וחשיבות רבים במיוחד.

 

הסיבות בגללן כדאי לבצע פינוי בינוי

יש לא מעט סיבות, הסיבה העיקרית היא קבלת דירה חשדה ויותר גדולה, הכוללת בתוכה מבנה מחוזק ואיכותי.

 

הוספת מעלית

בהרבה מבנים בעלי 4 קומות בלבד, שבנויים על עמודים, כלומר לא קיימת קומת קרקע, אין מעלית, אותם אנשים מבוגרים המתגוררים באותם בניינים נאלצים לעלות לא מעט מדרגות ברגל מה שמקשה עליהם מאוד, ולפעמים סיבה זאת גם גורמת להם לחשוב האם בכלל כדאי להם לצאת מהבית לעשות קניות רק בשל כמות המדרגות הרבה.

פרויקט של פינוי בינוי כולל בתוכו כמובן הקמת מבנה חדש, בעל יותר קומות וכמובן גם הוספת מעלית במבנה שתשמש את הדיירים.

 

חיזוק מפני רעידות אדמה

אמנם בישראל אין הרבה רעידות אדמה, אבל אין זה אומר שאנו צריכים להיות שאננים, כל הבנים החדשים שנבנים היום הם בעלי תקנים חדשים, אותם תקנים כוללים בתוכם הוספת דגש רב על בנייה בצורה חזקה שכוללת בתוכה טכניקות מתקדמות במיוחד לחיזוק מבנה באמצעות שימוש בברזל בכמות גדולה יותר ושימוש בבטון בעל טכנולוגיה הכוללת בתוכו גמישות ואת היכולת לספוג זעזועים שימנעו מהמבנה לקרוס בזמן רעידת אדמה.

 

הוספת מרחב מוגן

המציאות של מדנית ישראל השתנתה ולא רק תושבי עוטף עזה הפכו להיות חזית, אלא גם תושבי המרכז וביניהם גם העיר רמת גן, מבנים רבים שהם ישנים ויש להם מקלט, הפכו את המקלט למחסן מוזנח שנמצאים בו גרוטאות מה שמונע מהמקלט הזה להיות מרחב מוגן בשעת הצורך.

ביצוע פרויקט של פינוי בינוי בעיר רמת גן יכלול הוספת מרחב מוגן דירתי לכל דירה ויאפשר מיגון של הדיירים הגרים באותו בניין.

מבנה שבור

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אוטובוס ראשית
מדדים וכלכלה
חוזה העסקה – מושגים שחייב להכיר

מזל טוב, התקבלתם לעבודה. כעת עליכם לחתום על חוזה העסקה המפרט את תנאי העבודה שלכם והזכויות להם אתם זכאים. חוזי עבודה מנוסחים לרוב על ידי עורכי הדין של המעסיק בנוסח

תביעת פגיעה בחו_ל
עריכת דין
מה צריך לדעת על הגשת תביעת פגיעה בחו"ל

נסיעה לחו"ל יכולה להיות חוויה מלהיבה, המציעה מראות, צלילים ותרבויות חדשים. עם זאת, תאונות או פציעות במהלך טיולים בינלאומיים עלולות להתרחש, והבנת תהליך הגשת תביעת פגיעה בחו"ל הופכת חיונית. בפוסט

פטיש
עריכת דין
איך להגיע לעסקת טיעון בדרך הקצרה והנכונה ביותר

המונח "עסקת טיעון" פוגש אותנו במדורי החדשות ובתכניות המתח והדרמה בטלוויזיה. על מנת להבין איך להגיע לעסקת טיעון בדרך הקצרה והנכונה ביותר, ריכזנו עבורכם במאמר הבא כמה דברים שחשוב לדעת,

טופס מס
מיסים
5 כללי אצבע לתיאום מס

מדינת ישראל היא אחת המדינות שבהן יוקר המחיה גבוה יחסית. עם השנים התפתחה תופעה שבה עובדים שכירים מחפשים דרכים נוספות להתפרנס. בדרך כלל, עובדים כאלה עושים את הדבר היחיד שהם