איזה קרן השתלמות עם התשואות הכי טובות

קרן השתלמות אפשר לפתוח בחברות שונות הקיימות בשוק, אבל לפי מה בוחרים? אחד הקריטריונים הוא גובה התשואות של הקרן השתלמות, כאשר ככל שהן יותר גבוהות כך תרוויחו

יותר.

על קרן השתלמות ומי מהן עם התשואות הגבוהות ביותר, מוזמנים לקרוא בכתבה שלפניכם.

 

מהי קרן השתלמות?

לפני שנתחיל לבחון תשואות של קרן השתלמות, נבין מהי. קרן השתלמות היא חלק מהאפשרויות לקופות חסכון עבור עובדים שכירים או עצמאיים וכן מיועדת גם לחברי קיבוץ או חברי מושבים שיתופיים.

 

למי היא מגיעה?

באופן חוקי, הקרן אינה מעוגנת בחוק ולכן מעסיקים יכולים לבחור האם לפתוח אותה לעובדים או לא. במידה והמעסיק לא מפריש לכם לקרן השתלמות בדקו את ההסכמים הקיבוציים וצווי הרחבה שונים והאם הם רלוונטיים למגזר בו אתם עובדים, אם כן הרווחתם. כלל זה תקף לעובדים בחברות של כח אדם במקרים מסוימים, כאלה שעוברים בניקיון ותחזוקה או אברחה ושמירות. בנוסף, רלוונטי גם למי שעובדים בתחום ההוראה וחברים בקרן.

 

עצמאים גם מרווחים

במידה ואין לכם אפשרות לקבל קרן השתלמות מצד המעסיק, לאחר כל הבדיקות, דעו כי קיימת אופציה נוספת. כאשר תוכלו להיות עובדים עצמאיים וכך לפתוח קרן השתלמות באופן אישי ולהחליט מתי וכמה להפריש בכל פעם. בנוסף, תקבלו הטבות מס.

 

 

למה בכלל כדאי לכם לעשות קרן השתלמות?

ישנן אופציות נוספות לקופות חסכון וכדאי להכיר את היתרונות של כל אחת. מבחינת קרן השתלמות היתרונות העיקריים שלה היא העובדה שהרווחים והכסף שלכם פטורים ממס הכנסה וכן, תוכלו להשתמש בכסף לכל מטרה שתחפצו.

 

איפה תוכלו להפריש?

קיימות היום חברות רבות בשוק המציעות לבצע דרכן את החסכונות בקרן באמצעות מסלולים שונים. כך למשל תוכלו למצוא את אחד מבתי ההשקעות הגדולים בשוק ההון ילין לפידות המציע ניהול של קרן השתלמות, פוליסות חיסכון וכן, קופות גמל. בכל חברה תוכלו למצוא את היתרונות והחסרונות שלה.

 

תשואות הכי טובות

אחד הדברים שכדאי שתשימו לב אליו כאשר אתם מעוניינים להתחיל קרן השתלמות בחברה מסוימת, הוא גובה התשואות של אותה חברה לעומת אחרות בשוק. בין הבולטות מבחינה זו נמצאת ילין לפידות קרן השתלמות שבשנת 2017 הייתה במקום הראשון. ניתן למצוא גם את אלטשולר שחם, קרן ההשתלמות של אנליסט ועוד. בשנה האחרונה במסלול הכללי הובילה חברת כלל ביטוח ואחריה אקסלנס ואנליסט.

 

בסיכומו של דבר

קרן השתלמות היא קופת חסכון שניתן לפתוח בצורה עצמאית או על ידי המעסיק במידה ואתם שכירים. היתרונות הבולטים שלה הם העובדה שהרווחים פטורים ממס ושניתן למשוך את הכסף לכל מטרה שתרצו. ניתן להיעזר בחברות שונות בשוק על מנת לפתוח קרן השתלמות וכדאי לעשות סקר שוק לפני כן. דגש שחשוב לקחת בחשבון הוא גובה התשואות של כל קרן. כאשר במקומות הראשונים נמצא את ילין לפידות ואלטשולר שחם.

חיסכון כספי

 

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
חו
כללי
השלבים במיקור חוץ בחו"ל

בימינו, חברות ישראליות רבות מעוניינות להרחיב את שירותיהן אל מעבר גבולותיה של מדינת ישראל הקטנה, ובצע עסקים עם מדינות אחרות ברחבי העולם – כאשר אחת המדינות המובילות בעניין זה היא

נדל"ן בדובאי
נדל"ן
חשיפת אסטרטגיות ההשקעות הרווחיות בנדל"ן בדובאי

דובאי, התגלמות היוקרה והחדשנות, הפכה למוקד עולמי להשקעות נדל"ן. עם הכלכלה הפורחת שלה, מיקומה האסטרטגי ומדיניות ידידותית למשקיעים, דובאי מציעה שפע של הזדמנויות לאלו המבקשים למקסם את התשואות שלהם באמצעות